Historiek

2018
Michael Midnight, Compact Disk Dummies, dirk.,  Portland, Piquet,  Jungleproof,  Woodie Smalls, Chahid, Jebroer, Soufiane Eddyani, Remspoor, Kiani & his Legion, Niles 7787,  Bearsøme, Nootnoot, Mehdizz

2017
Ivan, Fleddy Melculy, Baba Yega, Ertebrekers, Tout Va Bien, Lisa Smolders, Breakfast, Vanhees, Viktor Bodrovski, Frankie, Gestapo Knallmuzik, Construkted, Whizz, Bafana, Vibratorrace, Human Jackpot, Jeroen Leenders

2016
The van jets, De Mens, Discobar Galaxie, Batteraaf, Radio Topkaas, Equal idiots, laura aussems, de kleinste cocktailbar ter wereld, lazy red cheeks, ellen steegen, ember leafs, mensch, erger je niet, fiets je eigen schilderij, grava

2015
Shameboy, Jett Rebel, AKS, Red D feat. Lady Linn, Faisal, Kenji Minogue, Jacle Bow, Trailers, Bout, Cirq Civil, Kamagurka, Emotions Disco System, Brett Summers

2014
De Jeugd Van Tegenwoordig, Psycho 44, Dvkes, Arches, Mason, Gewelt, Solina, The Whatevers, Melting Time, Cartas, Ping Pong Tactics, Joyhauser, Cut The Crap, Thrive, Minevision, Construkted, Die Verdammte Spielerei, De Gillende Keukenprins, Circus Paljasso

2013
Brett Summers, Absynthe Minded, Willow, Compact Disk Dummies, Marco Z, Fonzy Fons & Sylass, Booster Club, Mumbai Science, Moonlight Matters, Way Back, Bass Bangers, Breakfast, Jonas Lion, Gullfisk, Krizz, Solco, Circus Paljasso, MonSTARS, All Starz, Coco Ralado

2012
We are Prostitutes, ’t Hof van Commerce, School is Cool, Gepetto & the Whales, Rones, Lili Grace, Stealing from L.A., Rave our Souls, Modek, Baddict, Solco, Ciné Martiko, Circus Paljasso, Hanaa

2011
Discosluts, Broken Glass Heroes, A Brand, Arquettes, F*ck You Stupid Loser, Feral Kids, Ellen Steegen, Hettie & friends, Jezus, AKS feat. Lola, Serial Chillers, Spearman Rho, Meddik, Melophobia, Don John

2010
The Van Jets – The Sore Losers – Team William – Howie&Linn – Freaky Age – Ellen2jazz – Nupstr – Christ’off – Rave our souls – Murdock – Martians – Goldfox – Battery – Spearman rho…

2009
Ed&Kim, Nailpin, Hermanos Inglesos, Jasper Erkens, Johnny Berlin, Raoul Belmans DJ, Roadburg, Brahim Live, Hellektronik, Jack in the box, Plexus, Image 11, De Stijle Want, Rodwan, The Rejekted Rave, SAP Flitsen (fototoonstelling), videoprojecties…

2008
No DJ! (Peter van de Veire & Christophe Lambrecht), Lalalover, The Galacticos, Balthazar, Hadise, Monica Electronica, Chaos in Mind, Jill’s World, DJ Bear&Heckenklasher, Frozenflame, The Rythm Beats, DJ Piedro, DJ Giggy, The Reflection, SAP De Gaanderij, tentoonstelling, videoprojecties…

2007
Ed&Kim, Level Jay, Kaye Styles live, The Rones, N.O.M, The Whocares, DJ Protek, Project Zero, My Ex Stacy, Lien&Nele, DJ Bol, DJ Kristof, De Queeste (Animal Farm), Yawar, hedendaagse dans, breakdance, salsa…

2006
Leki, Frères Deluxe, Don Vito, Tokamat, Multiple Joyce, Zown, The Glorious Gospel Quintet, TT-gang, hiphop-project, tentoonstelling e(ar)motions, kortfilms, stand-up, straattheater, dansgroepen…

2005
Spektakel: DJ Dreezz, 3600, Bulletproof, Improfiel, straattheater Joplada, workshops, tentoonstelling Yawart, Neut!, El Scandalo Marginale, SWB…

2004
Letternijen: Superdiesel, DJ Bear, Plexus, Theater Hendrik&Co, gedichtengooiers Joost Stockx&Freek Lomme, O.pus B.anali, schrijvers, dichters, tentoonstelling…